Фіто бар в Альянсі! Скуштуй смачненьке до або після тренування)

Розберемо ТОП 4 найпопулярніших одиниць спортивного харчування серед наших клієнтів.
Коротко пояснить - коли, для чого, в яких дозах вживати і який результат Ви отримаєте!

•ПРОТЕЇНОВИЙ КОКТЕЙЛЬ
Протеїн - харчова добавка, призначена для доповнення раціону спортсмена якісним і швидкозасвоюваним білком. Вживатися може по різному, в середньому це 1-2 рази на добу, в перервах між основними прийомами їжі і після тренування. Готуємо на воді, а якщо є потреба в збільшенні калорійності ( і немає проблем з засвоюванням) - приготуємо на молоці!

•ПЕРЕДТРЕНУВАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС
Передтренувальний комплекс - призначений покращити концентрацію, витривалість і м’язовий памп на тренуванні. Приймається виключно перед тренуванням. Має цілий ряд протипоказів, на які треба звертати увагу перед прийомом даної добавки!

•ВСАА
Це амінокислоти призначені захистити м’язи від руйнування в процесі тренування, а також швидше відновити м'язи в дні відпочинку. Доза 10 грам на добу, може бути розділена на до і після тренування в дні  тренувань. А також зранку і ввечері в дні відпочинку. Протипоказ - індивідуальна непереносимість.

•Л карнітин
Оптимальне добове дозування 500 - 3000 мг, розділених на два прийоми, один - зранку, другий - безпосередньо перед тренуванням. Допомагає виводити жирні кислоти з організму в процесі інтенсивних тренувань! Протипоказ - індивідуальна не переносимість!

Сподіваємось Вам було цікаво!
Всім спорт!