Заняття для дітей

Гімнастика для дітей.

Як проводяться заняття?

Практично усі сучасні діти відчувають дефіцит руху, так навіть дошкільнята більшу частину часу проводять, сидячи перед телевізором, за столом або за комп'ютером. Це призводить до стомлення певних груп м'язів, внаслідок чого порушується постава, викривляється хребет, розвивається плоскостопість і затримується віковий розвиток таких фізичних якостей, як швидкість, спритність, координація рухів, витривалість, гнучкість, сила.

Мрія кожних батьків бачити свою дитину здоровою, гармонійно розвиненою та веселою. Розвиваюча гімнастика для дітей допоможе стати Вашому малюку саме таким. Дитячі інструктори та тренери з фізичної культури покажуть Вам короткий і вірний шлях до здоров'я і благополуччя Вашої дитини. У період активного фізичного розвитку необхідно задовольнити потребу дитини в русі, втамувати її «руховий голод».Головний мотив маленької дитини в освоєнні та вдосконаленні рухового досвіду - це інтерес.

Для занять вибирають ігрову форму, так як гра стає необхідною складовою життя дитини. Інструктор разом з дітьми  відправляється в захоплюючу подорож,  в світ фантазії та гри. На спеціалізованих заняттях із розвиваючої гімнастики створюються ситуації, за яких діти, граючи, можуть не тільки попустувати всмак і «виплеснути» всі свої емоції та енергію, але й придбати нові вміння та необхідні навички. Діти навчаються танцям, розумінню музики і ритму, оздоровлюють свій організм. Наявність ігрових пауз, елементів спортивної гри допомагає перетворити монотонні тренування у веселі та пізнавальні уроки, що розвивають координацію, підвищують здатність дитини до орієнтації в просторі, навчають спілкуванню один з одним.  Інструктори використовують ігрову форму навчання, щоб допомогти дітям бути 
розслабленими і виконувати завдання педагога із задоволенням. 

Розвиваюча гімнастика для дітей (віком від 4 до 7 років) – це програма загально розвиваючих, корегуючих та гімнастичних вправ у поєднанні з рухливими іграми. Дитяча гімнастика включає в себе три частини: підготовча – розминка, основна і та заключна – розтяжка.

Вправи на розвиток фізичних якостей: гнучкість, координація, рівновага, спритність, сила, швидкість, витривалість. Вона сприяє посиленню діяльності всіх органів і систем, підвищує фізіологічні процеси (обмін речовин, кровообіг, дихання, діяльність центральної нервової системи).

 

Дитяча хореографія

Немає нічого більш приємного і радісного для батьків, ніж бачити фізичний і творчий розвиток їх малюка і його становлення як особистості. І немає нічого більш радісного і цікавого для дитини, ніж заняття хореографією. 

     Танці - це прекрасна можливість зробити дитинство Ваших дітлахів приємним і світлим, наповненим прекрасними позитивними емоціями. 

У спортивному клубі "Альянс" діти вчаться відчувати своє тіло і використовувати танець для вираження своїх почуттів. Тут закладається і формується смак і стиль дитини, естетичний і витончений. Адже долучатися до прекрасного в сучасному житті так важливо!

     Кожна мама хоче бачити свого малюка активним і здоровим. Кожен тато неодмінно радіє успіху своєї дитини і кожному його новому кроку чи досягненню. Практично всі діти люблять музику, вони гнучкі, рухливі й енергійні; їх постійно захоплює щось нове і цікаве.  Заняття хореографією  в нашій Студії допоможуть Вашій дитині реалізувати себе і розвинути свій талант. Танці корисні з точки зору фізичного, емоційного і соціального розвитку. Заняття хореографією сприяють розвитку м'язів, і тому Ваша дитина буде гнучкою і пластичною. Формування гарної постави – ще одна причина, щоб віддати Вашого малюка на заняття хореографією. Тут досвідчені викладачі навчать дитину тримати поставу і правильно подавати себе.

     Не меншу увагу ми приділяємо інтелектуальному та емоційному розвитку дитини. Танці як чудовий вид мистецтва навчить Вашого синочка або донечку не тільки відчувати ритм музики та рухатися в такт, а й висловлювати свої почуття і думки в рухах. З самого раннього дитинства у Вашої дитини сформується творче мислення і почуття прекрасного, що неодмінно відіграє позитивну роль у подальшому житті. У танцях дитина знайде можливість самовиразитися, визначити себе і поспілкуватися з іншими дітьми. У СК "Альянс"  Вашим діткам буде затишно і дуже комфортно. 

     За допомогою кваліфікованих викладачів активні діти зможуть направити свою енергію в «мирне русло», а соромливі навчаться долати свою боязкість, бути впевненими і більш активними.

     Ми пропонуємо Вам і Вашій дитині дружню, доброзичливу атмосферу, індивідуальний підхід до кожного і, звичайно ж, сучасну та ефективну методику викладання хореографії.  Саме тут Ваш малюк розкриється, буде радісним і щасливим. Ви неодмінно побачите його усмішку і блиск в очах перед кожним заняттям хореографії, а після уроку він з задоволенням буде ділитися з Вами новими враженнями і демонструвати Вам вивчені рухи. Що може бути прекраснішим за це?