Обираємо групове заняття!

«Як обрати групове тренування???»
«На що піти???»
«А можна відвідувати різні види фітнесу по одному абонементу??»

Допомагаємо 
-по абонементу на кількість занять 8,12 можна відвідувати всі види фітнесу!
-перед або після заняття, Ви маєте можливість користуватись 30 хв кардіо зоною! Побігати на біговій перед заняттям - саме те!
-проконсультуйтеся з адміном з якого виду варто почати, але перед цим прочитайте написане нижче!

Віримо, не легко визначитись серед 20 видів фітнесу!!! Невеличка ІНСТРУКЦІЯ від @alliance.if

Найперше, на що зверніть увагу - це Ваш рівень підготовки. Якщо мали велику перерву, або ж Ви новачок, почніть з менш інтенсивних, "лайтовіших" тренувань, програм класу "Mind Body" - Pilates, Yoga, також, як варіант -  ABТ&Stretching, Stretching.

Любите попрацювати з додатковим обладнанням (гантельки, бодібар, фітнес резинки)??? Хочете прокачати  та відчути, як працюють всі групи м'язів - тоді, Вам на силові класи АВТ, Super sculpt, Mix fitness.

Середній та високий рівень підготовки! Для клієнтів з досвідом, любителям нагрузки та кардіо))) Для тих, кому хочеться витиснути майку після тренування, запрошуємо на - Circuit training, Interval training, Fitball, Bands workout, Body attack.

Потанцюємо??? Впевнені, ті, хто спробує ZUMBA® хоч раз - полюбить цей вид фітнесу, як десятки наших #zumbagirls Це танці в режимі нон-стоп протягом 45 хв. з нашими запальними ZIN™.

ВХІД для підготовлених, міцних горішків! Тут виживають найсильніші, найвитриваліші......жартуємо)))), а можливо і ні))) ЄДИНИЙ вид фітнесу, на який можливо затягнути чоловіків в фітнес зал CROSSFIT та Functional training - для високого рівня підготовки. Тренуємось з додатковим інвентарем, зазвичай в коловому характері, задіюємо одночасно максимальну кількість м’язів одночасно.
_____________________________________________________
Не забувайте - все дуже індивідуально, під час заняття кожен самостійно контролює власне самопочуття і рівень навантаження.
РОЗКЛАД ФІТНЕСУ завжди оновлюється і зберігається в хайлайтс!
Діє система попереднього запису в телефонному режимі!