Бійцівський клуб

МІКС-ФАЙТ

МІКС-ФАЙТ - змішані бойові мистецтва , часто невірно звані « боями без правил» ), що представляють собою поєднання безлічі технік , шкіл і напрямів єдиноборств. МІКС-ФАЙТ це повноконтактний поєдинок із застосуванням ударної техніки руками, ногами та колінами, а також боротьби, як в стійці, так і на підлозі (партер) з використанням больових та задушливих прийомів.
Здобути перемогу в МІКС-ФАЙТІ зможе тільки по справжньому сильний та технічний боєць, здатний нестандартно та творчо мислити.

ГРЕППЛІНГ

ГРЕППЛІНГ - вид спортивної боротьби, який поєднує в собі техніку всіх борцівських дисциплін , з мінімальними обмеженнями щодо використання больових і задушливих прийомів. Дана боротьба не включає в себе нанесення ударів і використання зброї.
Прагнення закінчити поєдинок достроково, за допомогою больового або задушливого прийому, є відмінною особливістю грепплінгу, так як в деяких видах боротьби основною метою є або позиційне домінування (вільна і греко- римська боротьба) , або одержання очок за певну кількість кидків та інших технічних дій ( дзюдо та самбо ), після чого спортсмену присуджується перемога.

КІКБОКСИНГ

КІКБОКСИНГ - спортивне єдиноборство, що зародилося ще в 1960-х роках. Поділяється на розділи: фул-контакт, фул-контакт з лоу-кіком, семі-контакт, лайт-контакт, К-1 та сольні композиції. В залежності від розділу удари наносяться в різні частитини тіла та з різною силою контакту, згідно правил. У широкому сенсі слова під кікбоксингом іноді розуміють різні ударні єдиноборства, правилами яких дозволені удари руками і ногами з використанням в екіпіровці боксерських рукавичок (тайський бокс, шутбоксинг, саньда, сават та ін.)

ТХЕКВОНДО

ТХЕКВОНДО - корейське бойове мистецтво, характерною особливістю якого є активне використання в поєдинку ударів ногами. Слово « тхеквондо» складається з трьох слів: « тхе » - нога , « квон » - кулак (рука ) , « -до » - мистецтво , шлях тхеквондо , шлях до вдосконалення (шлях руки і ноги). За визначенням , «тхеквондо означає систему духовного тренування і техніку самооборони без зброї , разом із здоров'ям , а також кваліфікованим виконанням ударів , блоків і стрибків, що виконуються голими руками і ногами для поразки одного або декількох суперників.

БОКС

БОКС (від англ. Box - коробка, ящик, ринг) - контактний вид спорту, єдиноборство, в якому спортсмени наносять один одному удари кулаками в спеціальних рукавичках. Рефері контролює бій, який триває від 3 до 12 раундів.

ЖІНОЧА САМООБОРОНА

Жіноча самооборона - це поєднання декількох важливих складових: фізичних навантажень, технічних навичок самозахисту, можливість скорегувати вагу, надати тілу бажану стрункість та пластику, бути завжди в хорошій фізичній формі.
Техніка жіночої самооборони базується на прийомах "ліквідації" та тимчасового знешкодження суперника, травматичних, заломлюючих та блокуючих прийомах, психологічному тренінгу, вивченні форми поведінки при нападі та відводі атак, вивченні технік керування енергій та медитацій, бойових та енергетичних кат.

ФРІ-ФАЙТ

Фрі-Файт (англ. Free-Fight — «Вільний бій») — змішане бойове мистецтво, Український варіант змішаних контактних єдиноборств.
Фрі-файт поєднує досвід багатьох бойових традицій світу в єдину систему, використовуючи найефективніші прийоми ведення поєдинку. В фрі-файті дозволені удари руками, ногами, колінами, кидки, больові й задушливі прийоми, а також добивання суперника в партері.

COMBAT CROSSFIT

Combat Crossfit - різновид системи Crossfit, що забезпечує функціональну підготовку бійця.Відповідає за тренування силової витривалості, підвищення якості і ефективності ведення поєдинку, сили і швидкості удару.
Головною відмінністю Combat Crossfit є його прикладний, виключно практичний характер,заточений на ведення поєдинку. Combat Crossfit спалює велику кількість калорій, формує суху м'язеву масу і атлетичну фігуру.