Розклад групових занять

Калинова слобода, Вул. Слобідська 6

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
Monday Tuesday Wednesday Tuesday Friday Saturday Sunday
9:15
10:15 Mix fitness (Наталя) Fitball (Наталя Р.) АВТ&Stretching (Наталя) Fitball (Наталя Р.) Mix fitness (Наталя) Stretching (Ангеліна)
11:15 Софт фітнес 50+ (Наталя Р.) Софт фітнес 50+ (Наталя Р.) Tabata (Ангеліна)
17:00 Stretching (Анастасія) Дитячий фітнес (Наталя) Stretching (Анастасія) Дитячий фітнес (Наталя) Stretching (Анастасія)
18:10 Full body (Наталя) Mix fitness (Наталя) Full body (Наталя) Mix fitness (Наталя) Full body (Наталя)
19:15 Stretching (Аліна) Stretching (Аліна)
20:10
Завантажити

Вул. Галицька, 145б

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота
Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№2
09:15
10:15 Full body (Олена Ш.) Stretching (Анастасія) Stretching (Ангеліна) Pilates (Діана) Full body (Олена Ш.) Stretching (Анастасія) Tabata&Stretching (Ангеліна) Pilates (Діана) Stretching (Ангеліна) Full body (Олена Ш.) 10:15 Mix fitness (Оля А.)
16:00 Підлітковий кросфіт (Святослав) Підлітковий кросфіт (Святослав) Підлітковий кросфіт (Святослав) 11:15 Stretching (Анастасія)
17:00 Дитячий фітнес (Ангеліна) Bands workout (Ірина) Mix fitness (Оля А.) Дитячий фітнес (Ангеліна) Bands workout (Ірина) Mix fitness (Оля А.) ABT (Ірина)
18:10 Tabata (Ангеліна) Stretching (Ірина) Bands workout (Оля С.) Pilates (Діана) Tabata (Ангеліна) Tabata (Оля С.) Pilates (Діана) Stretching (Рената) Tabata (Ангеліна)
19:15 Mix fitness (Ірина) Abt&Stretching (Олена) CrossFit (Сергій) Stretching (Ангеліна) Mix fitness (Ірина) Abt&Stretching (Олена) CrossFit (Сергій) Stretching (Ангеліна) Mix fitness (Ірина) Abt&Stretching (Оля С.)
БЗ 19:00 БОКС для жінок 19:00 БОКС для жінок
Програма Mind body «Розумне тіло»
Класи змішаного формату
Аеробні класи кординаційної спрямованості
Силові класи
Танцювальні класи
Функціональні тренування
Завантажити

Розклад групових занять з єдиноборств Вул. Галицька, 145б

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота
Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1
15:30
17:00 Бокс 7-12 років (Андрій) Бокс 7-12 років (Андрій) Бокс 7-12 років (Андрій) 11:00 Бокс (Святослав)
17:30 17:30 Бокс (Святослав) 17:30 Бокс (Святослав)
18:00 Бокс (Андрій) Бокс (Андрій) Бокс (Андрій)
19:00 Тай-Кік-Бокс (Анатолій) 19:30 ММА від 13 років (Іван) Тай-Кік-Бокс (Анатолій) 19:30 ММА від 13 років (Іван)

Вул. Надрічна 223

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота
Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал №2
09:15 Mix fitness (Олена Ш.) Mix fitness (Олена Ш.)
10:15 Софт фітнес 50+ (Наталя Р.) ABT&Stretching (Оля А.) Mix fitness (Оля А.) Софт фітнес 50+ (Наталя Р.) БЕЗКОШТОВНЕ ABT&Stretching (Оля А.) 10:15 Mix fitness (Катя)
16:00
17:00 Підлітковий кросфіт (Саша Б.) Підлітковий кросфіт (Саша Б.) 11:15 Stretching (Катя)
18:10 Mix fitness (Таня Х.) Stretching (Аліна) Stretching (Тетяна Д.) Функц.тренування з ел.Crossfit (Саша) АВТ (Таня Х.) Barre (Катя) Stretching (Тетяна Д.) Функц.тренування з ел.Crossfit (Саша) Mix fitness (Таня Х.) Stretching (Аліна) 11:15 Функц.тренування з ел.Crossfit (Саша)
19:15 АВТ (Таня Х.) Zumba (Наталя Р.) Yoga (Руслан) Mix fitness (Таня Х.) Zumba (Наталя Р.) Yoga (Руслан) АВТ (Таня Х.)
20:15
Програма Mind body «Розумне тіло»
Класи змішаного формату
Аеробні класи кординаційної спрямованості
Силові класи
Танцювальні класи
Функціональні тренування
Завантажити

Вул. В.Великого 12В

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
Monday Tuesday Wednesday Tuesday Friday Saturday Sunday
09:15 Power stretching (Таня) Mix fitness (Катя) АBT (Таня) Mix fitness (Катя) Fitball (Таня)
10:15 Mix fitness (Таня) Super Sculpt (Таня) Full body (Ельміра) АВТ &Stretching (Таня Д.) Full body (Ельміра) 10:00 АBT (Таня)
11:15 Pilates (Ельміра) Stretching (Анастасія) Pilates (Ельміра) Stretching (Анастасія) Pilates (Ельміра) 11:15 Stretching (Таня Д.)
12:15 Mix fitness (Оля А.) Mix fitness (Оля А.) АBT (Оля А.)
16:00 Mix fitness (Ельміра) АBT (Ельміра)
17:00 АBT (Оля А.) Stretching (Анастасія) АBT (Оля А.) Stretching (Анастасія) Zumba (Наталя)
18:10 Mix fitness (Оля А.) Bands Workout (Ельміра) Mix fitness (Оля А.) Super Sculpt (Ельміра) АBT (Таня)
19:10 АВТ &Stretching (Таня) Stretching (Олена) АВТ &Stretching (Таня) Stretching (Олена)
20:10
Програма Mind body «Розумне тіло»
Класи змішаного формату
Аеробні класи кординаційної спрямованості
Силові класи
Танцювальні класи
Функціональні тренування
Завантажити