Фітобар

Хороша фізична форма починається з правильного харчування, тому важливо поєднувати заняття фітнесом з ретельно продуманою дієтою.

У нашому Фітнес барі запропонований  широкий вибір якісних продуктів.

  • Питна і мінеральна вода Під час тренування організм втрачає багато рідини - з потом і диханням. А велика складова нашого організму це вода, заповнення якої просто необхідно після фізичних навантажень, плюс це ще і заповнення мінерального балансу.
  • Протеїнові коктелі Протеїновий коктель - один з найважливіших інгредієнтів раціону спортсменів. Він незамінний для росту і зміцнення м'язової маси, тому що засвоюється організмом набагато швидше і краще, ніж звичайне харчування. Протеїновий коктель дає організму запас білків і складних вуглеводів, без яких тренування малоефективні; сприяє зменшенню відчуття голоду, а значить, корисний тим, хто сидить на жорсткій тренувальній дієті. Протеїн незамінний у  боротьбі із зайвою вагою.
  • Енергетичні напої.  Їх вживання допомагає швидко переключитися на заняття спортом, особливо вранці або в кінці робочого дня. У складі майже всіх енергетичних напоїв знаходиться кофеїн, в легко засвоюваній формі, він піднімає тонус організму, L-карнітин, який підсилює обмін речовин і підвищує витривалість м'язів, а також вітаміни. Ці напої можуть відмінно допомогти не тільки підбадьоритися, але і знизити вагу.
  • Соки фреш.  Свіжовичавлений сік - це не тільки смачний напій, а й справжнє джерело вітамінів. Свіжі соки можуть не тільки втамувати спрагу, урізноманітнити Ваш раціон, а й допомогти Вам позбутися від багатьох недуг. Свіжовичавлені соки мають велику лікувальну та поживну дію.Відмінно втамують спрагу, і наповнять організм вітамінами і мінералами. Дуже корисно і смачно.
  • Чай.  У ньому міститься багато антиоксидантів, які, як відомо, перешкоджають виникненню ракових клітин, захищають організм від старіння і несприятливого впливу зовнішніх факторів. Вміщені в напої флавоноїди зменшують вірогідність інсультів та інфарктів, а також знижують рівень кров'яного тиску та холестерину. Вчені також вважають, що корисний чай, без цукру, зміцнює наші кістки і зуби ,а зелений ще й допомагає схуднути, прискорюючи обмінні процеси. Чай чудово втамовує спрагу і бадьорить.
  • Натуральна кава. Ми прекрасно знаємо, що з часом під впливом кисню залізо ржавіє. Схожу дію на наш організм надають вільні радикали кисню. Антиоксиданти (або антиокислювачі) нейтралізують вільні радикали, тим самим захищаючи здорові клітини організму. Чим більше антиоксидантів, тим міцніший захист. В одній чашці кави міститься близько 1000 мг антиоксидантів. А це 1/4 денної норми. Кофеїн поліпшує кровопостачання мозку і навіть активізує короткочасну пам'ять, що допомагає приймати оперативні рішення, підвищує працездатність і здатне зняти втому. Завдяки своїй тонізуючій дії напій допомагає впоратися зі стресом, побороти апатію, млявість і сонливість. Кава відмінно бадьорить і добре впливає на фізичні і розумові здібності.
  • Спортивне харчування.  Було винайдено в 1970-х роках вченими і постійно вдосконалюється для того, щоб організм отримував точну кількість білків, жирів, вуглеводів, амінокислот, вітамінів, і мінеральних речовин, що дуже необхідно сучасній людині в наш час, а особливо при заняттях фізичними навантаженнями. Всі компоненти спортивного харчування засвоюються легше і швидше, ніж зі звичайної їжі. Для досягнення хороших результатів спортивне харчування потрібно приймати регулярно, а фізичні навантаження повинні бути постійними.