Розклад групових занять

Вул. Надрічна 223

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота
Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал №2
9:15 Circuit training (Юра) Yoga-lates (Ліля) Mix fitness (Юрій) Mix fitness (Ліля) Bands Workout (Юрій)
10:15 Mix fitness (Ліля) Mix fitness (Ліля) 11:15 Pilates (Ксенія) АВТ (Тетяна Г.) Yoga-lates (Ліля) 11:15 Pilates (Ксенія) Pilates + (Ліля) 10:15 Mix fitness (Олена) 10:00 Power stretching (Наталя)
16:00
17:00 Junior workout 12-15 років (Наталія) Дитяча хореографія 5-7 років Junior workout 12-15 років (Наталія) Дитяча хореографія 5-7 років
18:10 Fit Ball (Наталія) Stretching (Тетяна Д.) Zumba (Аня) Stretching (Тетяна Д.) Fit Ball (Наталія)
19:15 Mix fitness (Ліля) Stretching (Надя) Mix fitness (Світлана) АВТ (Тетяна Г.) Mix fitness (Ліля) АВТ (Ельміра) Mix fitness (Світлана) АВТ (Тетяна Г.) Mix fitness (Ліля) Zumba (Наталя)
20:15 Pilates + (Ліля) FT(з елементами CrossFit) (Олег) Total Body (Наталія) FT(з елементами CrossFit) (Олег) Yoga-lates (Ліля) FT(з елементами CrossFit) (Олег) FT(з елементами CrossFit) (Олег) Yoga-lates (Ліля) FT(з елементами CrossFit) (Олег)
Програма Mind body «Розумне тіло»
Класи змішаного формату
Аеробні класи кординаційної спрямованості
Силові класи
Танцювальні класи
Функціональні тренування
Завантажити

Розклад групових занять з єдиноборств Вул. Галицька, 145б

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота
Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2
09:00 ММА спаринги (Андріан)
16:00 10:00Тай-КікБокс спаринги(Анатолій)
17:00 Бокс 7-12 років (Андрій) ММА молодша група (10-14р) (Андріан) Бокс 7-12 років (Андрій) ММА молодша група (10-14р) (Андріан) Бокс 7-12 років (Андрій) ММА молодша група (10-14р) (Андріан)
18:00 Бокс (Андрій) Бокс (Андрій) Бокс (Андрій)
19:00 ММА старша група (Андріан) Тай-Кік-Бокс (Анатолій) ММА старша група (Андріан) Тай-Кік-Бокс (Анатолій) ММА старша група (Андріан)

Вул. Галицька, 145б

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота
Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№1 Зал№2 Зал№2
09:15 ABT&Stretching (Оля) Mix fitness (Ліда) Mix fitness (Оля) Mix fitness (Рената) Mix fitness (Ліда) Mix fitness (Ліда)
10:15 Pilates+ (Ельміра) ABT&Stretching (Ліда) Stretching (Надя) Pilates+ (Ельміра) Stretching (Ліда) Stretching (Надя)
16:00 Підлітковий CrossFit 12-15р. (Оксана) Дитяча гімнастика 6-10p. (Наталя) Підлітковий CrossFit 12-15р. (Оксана) Дитяча гімнастика 6-10p. (Наталя) Дитяча гімнастика 6-10p. (Наталя)
17:00 Super Sculpt (Оля) Черлідери. 6-9 років (Оксана) Super Sculpt (Олена) Mix fitness (Оля) Черлідери. 6-9 років (Оксана) Mix fitness (Олена) Черлідери. 6-9 років (Оксана) Interval training (Оля)
18:10 Functional training (Оля) ABT&Stretching (Рената) Mix fitness (Олена) АВТ (Ельміра) Bands Workout (Рената) Functional training (Оля) АВТ (Олена) Pilates+ (Ельміра) Functional training (Оля) Pilates (Оксана)
19:15 Mix fitness (Ельміра) Bands Workout (Рената) Pilates+ (Ельміра) Функц.трен.з елем. CrossFit (Сергій) Mix fitness (Ліда) ABT&Stretching (Рената) Mix fitness (Ельміра) Функц.трен.з елем. CrossFit (Сергій) Stretching (Рената) Функц.трен.з елем. CrossFit (Сергій)
20:15 Pilates+ (Ельміра) Zumba (Віка) Zumba (Віка)
Програма Mind body «Розумне тіло»
Класи змішаного формату
Аеробні класи кординаційної спрямованості
Силові класи
Танцювальні класи
Функціональні тренування
Завантажити

Вул. В.Великого 12В

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
Monday Tuesday Wednesday Tuesday Friday Saturday Sunday
9:15 Power stretching (Рената) HIIT (Юра) АBT (Рената) HIIT (Юра) АВТ &Stretching (Рената) Zumba (Наталя)
10:15 Super sculpt (Рената) АВТ &Stretching (Оксана) Pilates+ (Рената) АВТ &Stretching (Оксана) Super sculpt (Оля) Fit Ball (Наталя)
11:15 АВТ &Stretching (Ліда) Stretching (Надія) АВТ &Stretching (Ліда) Stretching (Надія) Pilates+ (Рената) 11:20 Stretching (Тетяна Д.) Mix fitness (Тетяна Г.)
13:20 Сircuit training (Юра) Bands Workout (Юра) Сircuit training (Юра) 12:20 Step(Тетяна Г.) 12:20 АВТ&Stretching (Тетяна Г.)
16:00 Mix fitness (Олена) АBT (Тетяна Г.) Zumba (Наталя) Zumba (Віка) Stretching (Тетяна Д.)
17:00 АBT (Олена) Zumba (Аня) Fit Ball (Наталія) Pilates+ (Рената) АBT (Тетяна Г.)
18:10 Сircuit training (Роман) Super sculpt (Оля) Сircuit training (Роман) Interval training (Рената) Step(Тетяна Г.)
19:10 Body attack (Світлана) Interval training (Оля) Mix fitness (Світалана) Bands Workout (Оля) Mix fitness (Світалана)
20:10 Yoga (Віка) Tango(Олександр) Yoga (Ігор) Bachata (Олександр)
Програма Mind body «Розумне тіло»
Класи змішаного формату
Аеробні класи кординаційної спрямованості
Силові класи
Танцювальні класи
Функціональні тренування
Завантажити