"Наздожени літо на підборах та подорожуй"

 26 серпня в Івано-Франківську поблизу торгово-розважального центру “ВЕЛЕС” відбулася акція "Наздожени літо на підборах та подорожуй".
Франківські красуні змагалися за 7-денний відпочинок у Туреччні. А для цього вони мали бігати на високих підборах, пише West News.https://westnews.com.ua/nazdozheni-lito-na-pidborah-ta-podorozhuy-yak-u-frankivsku-krasuni-bigali-na-pidborah-foto-video/
"Я готувалася до перегонів. Взагалі, я на каблуках не ходжу. Але брала участь у велоперегонах. І вирішила спробувати. Чоловік на роботі, вдома немає що робити. Я навіть не тренувалася", – розповідає одна із учасниць Олена.
"Я тиждень тренувалася до забігу. Бігала, пробувала. Ніби непогано виходило. Найбільше боюся впасти та побити коліна", – говорить ще одна учасниця Сніжана.
Учасниці придумували різні способи зафіксувати взуття. Деякі навіть бігали у чоботах, щоб взуття не загубити. Дівчатам треба буде пробігти аж 30 метрів, а переможе та, яка зробить це найшвидше.

"По всій Україні йдуть такі перегони. І ми захотіли теж таке організувати, щоб дівчата змогли таки наздогнати літо. Хочемо, щоб дівчата запам’ятали це літо не тільки як спортивне, але й вишукане. Треба, щоб дівчата завжди були на висоті, в прямому і переносному сенсі", – зауважила організатор забігу Ольга Барило.
У перегонах взяли участь 17 франківських красунь. Дівчатам провели інструктаж перед початком. Дозволили користуватися скотчем та роздали наколінники.

Розминку для красунь перед забігом  проводила інструктор мережі СК "Альянс" - Вікторія Римик  http://alliance.if.ua/тренери/римик-вікторія