Команда СК"альянс" на Lviv Fitness Weekend 2017

7-8 жовтня  у місті Львові відбулось справжнє свято для поціновувачів фітнесу, здорового та активного способу життя - конвенція Lviv Fitness Weekend! Маштаб заходу вражає! Вражає і склад фітнес-презентерів – майстрів спорту Міжнародного рівня, переможців Європейських та світових чемпіонатів, які зібрались у Львові у рамках конвенції. Організатори мають багаторічний досвід проведення різних спортивних заходів у сфері фітнес індустрії. Вони знають як навчати людей, аби вони були справжніми фахівцями в галузі активного і здорового способу життя. Команда LVIV FITNESS WEEKEND - знають, що потрібно тренеру!

У режимі нон-стоп провідні українські та європейські фітнес-презентери демонстрували найновіші тенденції у світі фітнесу та функціонального тренінгу. Паралельно із цим проходив форум фітнес-управлінців та майстер-класи із функціонального тренінгу.

Учасниками такої події стали інструктори та адміністрація нашої мережі СК"альянс". З новими силами, враженнями і досвідом готові ділитись з Вами останніми новинками в сфері фітнесу)

Більше фото вже на сайті.