7 найважливіших продуктів для очищення організму та схуднення!

Деякі продукти найбільш ефективно очищують організм від токсичних речовин, які неминуче утворюються в організмі після численних святкових застіль. При цьому на відміну від лікарських препаратів, вони не мають побічних ефектів - лише корисні!

 

 

 

 

  Капуста - кучерява, брюссельська, кольорова і брокколі - містить ферменти, що допомагають "чистити" печінку і кишечник від шкідливих речовин. Сміливо вживайте щодня як свіжу, так і квашену.

 

 

 

 

  Яблука багаті пектинами і клітковиною, які очищають кишечник від "відходів виробництва". Яблука краще їсти зі шкіркою та зернятками, тільки не забувайте добре помити, щоб видалити віск яким іноді покривають фрукти для транспортування.

 

 

  Листовий салат містить вітаміни, мікроелементи та органічні кислоти, які покращують травлення, прискорюють обмін речовин і запобігають відкладенню солей.

 

 

  Буряк позитивно впливає на роботу печінки, нирок і сечового міхура. У ньому багато пектинів, вітамінів і мінералів. Буряк допомагає організму засвоювати вітамін В і сама містить багато вітамінів. Варений буряк також надзвичайно корисний, а взагалі називають "мітлою" за здатність ефективно виводити з організму всі шлаки та токсини.

 

 

 Морква не тільки багата провітаміном А і пектинами, але і покращує вуглеводний обмін. А свіжий морквяний сік благотворно впливає на діяльність нирок і печінки.

 

 

 

 

 Чорнослив багатий баластними речовинами, дуже корисними для травлення та очищення організму. Проте вживайте його в міру - в ньому багато калорій!

 

 

 

 

 Зернові хлібці практично не містять швидких вуглеводів і цукру, зате дуже багаті клітковиною. Особливо корисні хлібці з цільних злаків, житні і мультизернові, в яких багато вітамінів групи В.

 

 

Включайте хоча б по три з них в щоденний раціон, і результат вас потішить!