Фітнес-бар: поєднуємо корисне з приємним!

Вчимося разом поєднювати корисне з приємним!

Фітнес-бар – це місце, де можна відпочити і розслабитися після тренування, а також насолодитися чимось смачненьким з користю для здоров'я. 
Для зручності клієнтів у списку додаткових послуг нашого спортивного клубу є фітнес-бар. Не дивлячись на те, що приймати їжу рекомендується не раніше ніж через годину після тренування, це зовсім не означає, що їжа у спортклубах взагалі не потрібна. 
До тренування їсти не бажано, через важкість у шлунку.
Під час тренування- точно не до їжі. 
А після, хочеться з'їсти чого-небудь, тим більше що витрачено чимало калорій, але просто рука не піднімається знову ці калорії в організм закидати! 
▪️
Ми раді запропонувати нашим #alliancefriends легкі напої, смачну каву, соки-фреш, молочні коктейлі, а також великий вибір спортивного харчування провідних фірм-виробників. 
►Енергетичні напої, які допомагають швидко переключитися на заняття спортом, особливо вранці або в кінці робочого дня. Пам'ятаємо зловживати енергетичними напоями не варто, тому що, перебуваючи під їх впливом, Ви не будете відчувати втоми і ризикуєте перетрудиться. 
►Соки-фреш- з ними все ясно: необхідна рідина й джерело вітамінів і мікроелементів, причому з соків все це надходить прямо в клітини.
►Кава- тим, хто звик пити каву вранці і не обходиться без цього ритуалу, відмовитися від цього ароматного напою практично неможливо. Тому якщо Ви відправляєтеся на тренування і хочете випити перед цим чашечку кави viagra pas cher - зробимо, ще й додамо кориці!
►Яка кава без солодкого? Якщо немає можливості повноцінно поїсти, захопіть протеїновий батончик! Але не заміняйте ним прийом їжі, а використовуйте як доповнення до раціону. Одне знаємо точно - він набагато ефективніший і корисніший звичайної шоколадки з магазину.

Харчуємось і тренуємось правильно!!!