Персональний тренінг- найкоротший шлях до успіху.

Персональний тренінг- найкоротший  шлях до ідеального тіла та хорошого самопочуття.

     До довгоочікуваної відпустки залишилось зовсім мало часу, літо уже  скоро, бажана форма так і не досягнута, а декілька лишніх сантиметрів не дають спокою? Для когось це велика проблема, але ми знаємо як допомогти  Вам у вирішенні даного питання.

   Висококваліфікований персонал  СК «альянс» допоможе  Вам у найкоротші терміни досягти поставлених цілей. Проте слід не забувати, що все це можливо лише при комплексному підході до справи.

 Серед широкого спектру наших послуг Ви зможете обрати саме той комплекс, при дотриманні якого, Ви будете отримувати максимум задоволення, Ваше тіло буде в гармонії з собою, а результат не змусить чекати.

    Вже доведено, що максимально ефективним і найшвидшим способом домогтися поставлених цілей в найкоротші терміни, є заняття під пильним наглядом  кваліфікованого персонального тренера, який забезпечить безпеку і максимальну ефективність Ваших тренувань, надасть рекомендації щодо харчування, адже правильне харчування і  заняття спортом нерозривно пов’язані. Щоб отримати здорове тіло, бажаний результат,  слід дотримуватися і того, і іншого в комплексі.

Переваги персональних тренувань очевидні. Ваш особистий тренер:

  • складе програму тренувань персонально для Вас, виходячи з Ваших вподобань та можливостей, особистих переваг і індивідуальних особливостей організму і поставленої  Вами мети;
  • проводитиме моніторинг зміни  Вашої фізичної форми і коригуватиме індивідуальну програму, навантажуючи ті групи м'язів і ті ділянки тіла, які найбільше потребують цього;
  • він буде завжди з Вами під час тренування, контролюватиме навантаження  та  технічно правильне виконання вправ, регулюватиме послідовність і силу навантажень, що допоможе запобігти можливим травмам, підкаже більш інтенсивні шляхи досягнення найкращого результату;
  • стане Вашим особистим консультантом по збалансованому харчуванню, контролю ваги, здорового способу життя
  • підтримає і підбадьорить, не дасть Вам зупинитися на досягнутому, або кинути розпочату справу.

   Персональний  тренер – Ваш особистий помічник на шляху до ідеального тіла та  хорошого самопочуття.  І саме з його допомогою Ви максимально швидко досягнете бажаного результату та у всеозброєнні зустрінете  довгоочікуване літо.