Фітнес

Силові класи

Body workout (боді воркаут) – тренування тіла - мета даного заняття полягає в укріпленні всіх важливих груп м’язів. Під час тренування використовується, в основному, вага власного тіла та додаткове обладнання. При регулярному відвідуванні тренувань покращується постава, форма тіла, витривалість та м’язовий контроль. Заняття корисне для людей будь-якої фізичної підготовки. Тривалість заняття 55 хв.

Super sculpt (супер скалпт) – скульптура тіла – тренування усіх основних м'язових груп з використанням спеціального обладнання (гантелі, бодібари, степ-платформи та ін.). Заняття сприяє розвитку силової витривалості, допомагає привести тіло в тонус, створити м'язовий корсет, скорегувати фігуру і отримати потужний заряд енергії. Заняття підходить для людей середнього та високого рівня підготовки. Тривалість заняття - 55 хвилин.

ABТ (АБТ) - (живіт, сідниці, стегна) - даний вид тренувань спрямований на укріплення, підтяжку і покращення форм живота, сідниць та стегон. Заняття базується на виконанні різноманітних вправ, в основному за допомогою ваги власного тіла. Курс занять є ефективний для людей будь-якї фізичної підготовки. Тривалість заняяття - 55 хв.

Класи змішаного формату

Interval training (інтервал трейнінг) - інтервальне тренування - високо інтенсивний клас змішаного формату. Впродовж усього заняття відбувається періодична зміна інтервалів силового і кардіо навантаження. На уроці використовується додаткове обладнання (гантелі, бодібари та ін.). Розвиває швидкісно-силові якості та загальну витривалість. Рекомендується для підготовлених. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Fitball (фітбол) - це клас в якому використовується м'яч. Заняття проходить в поєднанні аеробних та силових вправ. М'яч використовується для кардіовправ, розвитку сили, покращення форм тіла і для розвитку балансу. Займатися фітболом можуть усі бажаючі. Він корисний для людей які мають фізіологічні проблеми зі спиною та які страждають зайвою вагою. Тривалість заняття 55хвилин.

Mix fitness (мікс фітнес) – саме слово мікс говорить про те, що формат заняття може бути різноманітним та непередбачуваним. Це клас який проходить як в силовому так і в аеробному характері. Також на ньому може використовуватись практично будь яке фітнес обладнання. Заняття підходить усім бажаючим, особливо тим, хто любить різноманіття. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Press & stretching - інтенсивне тренування для м’язів живота в поєднанні з розтяжкою. Силова частина заняття сприяє створенню та підтримці ідеальної талії. Друга частина - направлена на вдосконалення гнучкості тіла, покращенню рухливості суглобів та еластичності м’язів. Клас рекомендований для усіх бажаючих. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Аеробні класи координаційної спрямованості

 Step (степ) – високоінтенсивний аеробний клас з використанням степ-платформ. В процесі тренування відбувається вивчення основних базових і танцювальних кроків, та з'єднання їх в доступні, прості комбінації. Покращує функціональні можливості серцево-судинної системи, сприяє зменшенню жирової маси. Рекомендується для підготовлених. Тривалість заняття - 55 хв.

Zumba (зумба) - це розважальна, ефективна танцювальна фітнес програма із простими для виконання рухами в латиноамериканському стилі, допомагає мільйонам людей спалювати калорії і отримувати задоволення, набуваючи здоров'я! Програма підходить для всіх рівнів підготовки. Тривалість заняття - 45 хвилин.

Функціональний тренінг

Functional training з елементами Cross Fit - це кругове функціональне тренування з використанням різних видів спортивного обладнання - популярна програма загальної фізичної підготовки. Людина отримує рівномірний і повноцінний фізичний розвиток всього тіла.. Рекомендовано для людей середнього та високого рівня підготовки. Тривалість такого заняття - 55хв.

Functional training – високоінтенсивне тренування, що вимагає великих енерговитрат. Головний принцип заняття – задіяти й активізувати щонайбільшу кількість м’язів одночасно. Моделюючи повсякденні рухи, навчити ваше тіло швидко реагувати на зміну положення тіла як в динаміці, так і в статиці, при цьому утримуючи хребет у правильному положенні. Тренування підходить для людей середнього та високого рівня підготовки. Тривалість заняття - 55хв.

Functional training  з використанням TRX петель – функціональне тренування, що дозволяє опрацювати все тіло. Вправи виконуються  на специфічному тренажері, який складається з функціональних зашморгів, що закріплені на різних поверхнях. Працюючи з системою TRX, ви використовуєте великі м’язові групи і м’язи-стабілізатори, отже, таким чином, розвиваєте свою силу, витривалість, гнучкість та навіть поліпшуєте функціонування вестибулярного апарату. Тренування підходить для людей середнього та високого рівня підготовки. Тривалість заняття - 55хв.

Спеціальні класи «розумне тіло»

Pilates (пілатес) - особливий комплекс вправ. У основі цієї методики лежить принцип постійного контролю власного тіла. Заняття по системі Пілатес допоможуть поліпшити м'язовий баланс, осанку, гнучкість, а також розвинути координацію рухів. Сприяє створенню м'язового корсету, стабілізації хребта і психічної саморегуляції. При цьому система є абсолютно безпечною і підходить абсолютно усім, незалежно від статі, віку і фізичної форми. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Pilates + (пілатес плюс) – це заняття по системі пілатес, яке проходить з використанням різного спеціального обладнання (фіт-бол, міні бол, стрічкові еспандери). З допомогою обладнання деякі вправи спрощуються, а інші ускладнюються. Тренування рекомендоване для людей будь-якого фізичного рівня підготовки. Тривалість тренування – 55 хвилин.

Yoga (йога) - фітнес заняття, яке базується на сучасних досягненнях практик фітнесу та древніх техніках йоги. Сприяє покращенню зовнішнього та внутрішнього стану тіла, зменшенню зайвої ваги, покращенню тонусу та «підтягнутості» м’язової системи, зміцненню серцево-судинної системи. Знімається нервове напруження, депресія, тривога. Yoga-Lates (йога-Латес) – тренування, яке об’єднює силу пілатесу і гнучкість йоги. Заняття сприяють збільшенню м’язової сили і тонусу м’язів з підвищеною гнучкістю всього тіла. М’язи стають пружними і міцними. Використовуючи об’єднані сильні сторони йоги і пілатесу, збільшується кровообіг і приплив енергії. Підходить для людей різного віку і комплекції. Тривалість тренування – 55 хвилин. Power Yoga формує сильне і гнучке тіло, здатне протистояти травмам та підвищеним навантаженням. Регулярні заняття вирівнюють м'язовий дисбаланс, позитивно впливають на нервову систему, покращують роботу серця і органів травлення. Підходить заняття для любого рівня підготовки. Тривалість - 55хв.

Танцювальні класи

Strip-plastic (стрип-пластика) - танцювальний клас, спрямований на розвиток неординарної пластики з характером еротики. Незвичайна техніка та різновид класичної і сучасної хореографії в поєднанні із розтяжкою (Stretching), надасть Вашому тілу більше грації, гнучкості, підкреслить Вашу індивідуальність і жіночність. Клас рекомендований для усіх бажаючих. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Zumba (зумба) - це розважальна, ефективна танцювальна фітнес програма із простими для виконання рухами в латиноамериканському стилі, допомагає мільйонам людей спалювати калорії і отримувати задоволення, набуваючи здоров'я! Програма підходить для всіх рівнів підготовки. Тривалість заняття - 45 хвилин.