Фітнес

Силові класи

Super sculpt (супер скалпт) – скульптура тіла – тренування усіх основних м'язових груп з використанням спеціального обладнання (гантелі, бодібари, степ-платформи та ін.). Заняття сприяє розвитку силової витривалості, допомагає привести тіло в тонус, створити м'язовий корсет, скорегувати фігуру і отримати потужний заряд енергії. Заняття підходить для людей середнього та високого рівня підготовки. Тривалість заняття - 55 хвилин.

ABТ (АБТ) - (живіт, сідниці, стегна) - даний вид тренувань спрямований на укріплення, підтяжку і покращення форм живота, сідниць та стегон. Заняття базується на виконанні різноманітних вправ, в основному за допомогою ваги власного тіла. Курс занять є ефективний для людей будь-якї фізичної підготовки. Тривалість заняяття - 55 хв.

Класи змішаного формату

Interval training (інтервал трейнінг) - інтервальне тренування - високо інтенсивний клас змішаного формату. Впродовж усього заняття відбувається періодична зміна інтервалів силового і кардіо навантаження. На уроці використовується додаткове обладнання (гантелі, бодібари та ін.). Розвиває швидкісно-силові якості та загальну витривалість. Рекомендується для підготовлених. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Fitball (фітбол) - це клас в якому використовується м'яч. Заняття проходить в поєднанні аеробних та силових вправ. М'яч використовується для кардіовправ, розвитку сили, покращення форм тіла і для розвитку балансу. Займатися фітболом можуть усі бажаючі. Він корисний для людей які мають фізіологічні проблеми зі спиною та які страждають зайвою вагою. Тривалість заняття 55хвилин.

Mix fitness (мікс фітнес) – саме слово мікс говорить про те, що формат заняття може бути різноманітним та непередбачуваним. Це клас який проходить як в силовому так і в аеробному характері. Також на ньому може використовуватись практично будь яке фітнес обладнання. Заняття підходить усім бажаючим, особливо тим, хто любить різноманіття. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Circuit training (колове тренування) - заняття високої інтенсивності, мета якого, опрацювання м'язів тіла по колу з мінімальним відпочинком між вправами. Головною перевагою такого тренінгу є прискорення метаболізму. Все частіше використовується, як найбільш ефективний спосіб боротьби за струнке тіло і рельєфну мускулатуру. Підходить для середнього та високого рівня підготовки.

ABТ&stretching (АБТ+ стретчінг) - інтенсивне тренування для м’язів сідниць, ніг та пресу в поєднанні з розтяжкою. Силова частина заняття сприяє створенню та підтримці ідеальної талії, покращення форм сідниць та стегон. Друга частина - направлена на вдосконалення гнучкості тіла, покращення рухливості суглобів та еластичності м’язів. Клас рекомендований для людей всіх рівнів підготовки . Тривалість заняття - 55 хвилин.

Bands workout (бендс воркаут)- це тренування з допомогою резинки (міні-еспандера), одного із найпопулярнішого функціонального тренажеру. Ідеальний інвентар для тонусу м'язів, опрацювання проблемних зон і позбавлення в'ялості, створення підтягнутого і пружного тіла. Перевага всіх еспандерів - рівномірне навантаження по траєкторії розтягування. Причому навантаження можна вибирати самостійно, регулюючи рівень розтягування.

Power stretching (пауер стретчінг) - це комплекс стабілізуючих фізичних вправ, призначених для розвитку та підвищення еластичності м’язів, збільшення гнучкості і рухливості суглобів. Підходить для всіх рівнів підготовки. Тривалість заняття - 55 хвилин. 

Body attack- це високоінтенсивна кардіо програма, спрямована на підвищення витривалості, сприяє ефективному жироспаленню. Поєднює в собі аеробні, силові та вправи на стабілізацію.

Total body workout  чи TBW (від англ. «тренування всього тіла») – різновид інтервального тренування, особливість якого полягає в чергуванні аеробних і силових навантажень. Тренування впливає на абсолютно всі групи м'язів тіла, зміцнюючи їх, але не нарощуючи.У першій частині заняття йде інтенсивне аеробне навантаження. Після силові й аеробні вправи змінюють один одного. Такі тренування проходять в швидкому темпі з цікавими зв'язками двох типів вправ.Частиною цього тренування є ще і стретчинг. Це дозволяє зняти з м'язів напругу, зробити їх більш гнучкими і підтягнутими. Тренування TBW ідеально підходить для вас, якщо ви хочете в короткі терміни скинути вагу, підвищити витривалість, швидкість, силові можливості і придбати рельєфну форму. Дане тренування для людей середнього та високого рівня підготовки. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Tabata - це поєднання силових і кардіо вправ високої інтенсивності для максимального спалюваняя жирів. Дане тренування для людей високого рівня підготовки. Тривалість заняття - 55 хвилин.                                   

Аеробні класи координаційної спрямованості

 Step (степ) – високоінтенсивний аеробний клас з використанням степ-платформ. В процесі тренування відбувається вивчення основних базових і танцювальних кроків, та з'єднання їх в доступні, прості комбінації. Покращує функціональні можливості серцево-судинної системи, сприяє зменшенню жирової маси. Рекомендується для підготовлених. Тривалість заняття - 55 хв.

Zumba (зумба) - це розважальна, ефективна танцювальна фітнес програма із простими для виконання рухами в латиноамериканському стилі, допомагає мільйонам людей спалювати калорії і отримувати задоволення, набуваючи здоров'я! Програма підходить для всіх рівнів підготовки. Тривалість заняття - 45 хвилин.

Junior Workout заняття передбачене для підлітків віком 12-15 років. Аеробний фітнес з інтенсивними  навантаженнями під ритмічний музичний супровід.. Ефективна программа не тільки для схуднення, але і несе в собі величезну користь здоров'ю, укріплює основні групи м’язів. На  кожному тренуванні розвивається одна з 5-ти фізичних якостей:  сила, швидкість, витривалість, спритність, гнучкість. Тривалість заняття - 55 хв. Для всіх рівнів підготовки

Функціональний тренінг

Functional training з елементами Cross Fit - це кругове функціональне тренування з використанням різних видів спортивного обладнання - популярна програма загальної фізичної підготовки. Людина отримує рівномірний і повноцінний фізичний розвиток всього тіла.. Рекомендовано для людей середнього та високого рівня підготовки. Тривалість такого заняття - 55хв.

Functional training – високоінтенсивне тренування, що вимагає великих енерговитрат. Головний принцип заняття – задіяти й активізувати щонайбільшу кількість м’язів одночасно. Моделюючи повсякденні рухи, навчити ваше тіло швидко реагувати на зміну положення тіла як в динаміці, так і в статиці, при цьому утримуючи хребет у правильному положенні. Тренування підходить для людей середнього та високого рівня підготовки. Тривалість заняття - 55хв.

НIIT високоінтенсивне функціональне тренування. Такий тренінг стимулює обмін речовин та призначений для швидкого жироспалення. Тренування проходить втричі швидше, ніж класичне кардіо, і вимагає значно більших зусиль. Заняття підходить для людей високого рівня фізичної підготовки. Тривалість заняття - 55хв.

Підлітковий кросфіт – функціональне тренування для дітей віком 12-15 років. Розвиток фізичної сили та координції, розучування техніки виконання вправ.Таке заняття дасть Вашій дитині силову і функціональну базу. Тренер познайомить з базовими вправами: бурпі, присідання з вистрибуванням, стрибки на коробку, кидок м’яча в стіну, вправи з мішком (Сенд-бегом), а також різні рухи,  що вимагають хорошої координації (віджимання в стійці на руках, виходи силою на турніку і на кільцях і випади з власною вагою). Для всіх рівнів підготовки. Тривалість заняття - 55 хв.

Спеціальні класи «розумне тіло»

Pilates (пілатес) - особливий комплекс вправ. У основі цієї методики лежить принцип постійного контролю власного тіла. Заняття по системі Пілатес допоможуть поліпшити м'язовий баланс, осанку, гнучкість, а також розвинути координацію рухів. Сприяє створенню м'язового корсету, стабілізації хребта і психічної саморегуляції. При цьому система є абсолютно безпечною і підходить абсолютно усім, незалежно від статі, віку і фізичної форми. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Pilates + (пілатес плюс) – це заняття по системі пілатес, яке проходить з використанням різного спеціального обладнання (фіт-бол, міні бол, стрічкові еспандери). З допомогою обладнання деякі вправи спрощуються, а інші ускладнюються. Тренування рекомендоване для людей будь-якого фізичного рівня підготовки. Тривалість тренування – 55 хвилин.

Yoga (йога) - фітнес заняття, яке базується на сучасних досягненнях практик фітнесу та древніх техніках йоги. Сприяє покращенню зовнішнього та внутрішнього стану тіла, зменшенню зайвої ваги, покращенню тонусу та «підтягнутості» м’язової системи, зміцненню серцево-судинної системи. Знімається нервове напруження, депресія, тривога. Yoga-Lates (йога-Латес) – тренування, яке об’єднює силу пілатесу і гнучкість йоги. Заняття сприяють збільшенню м’язової сили і тонусу м’язів з підвищеною гнучкістю всього тіла. М’язи стають пружними і міцними. Використовуючи об’єднані сильні сторони йоги і пілатесу, збільшується кровообіг і приплив енергії. Підходить для людей різного віку і комплекції. Тривалість тренування – 55 хвилин. Power Yoga формує сильне і гнучке тіло, здатне протистояти травмам та підвищеним навантаженням. Регулярні заняття вирівнюють м'язовий дисбаланс, позитивно впливають на нервову систему, покращують роботу серця і органів травлення. Підходить заняття для любого рівня підготовки. Тривалість - 55хв.