Масажні послуги

Масаж - це уже зовсім не розкіш, це необхідність для підтримки здоров'я. Масаж позитивно впливає на серцево-судинну систему, покращує кровообіг, усуває застійні явища, покращує роботу серця, а також робить істотний вплив на суглобовий апарат, центральну нервову систему, опорно-руховий апарат, обмін речовин...Професійний масаж звільнить Вас від повсякденного стресу і допоможе Вам підтримувати загальне здоров'я організму.
Чекаємо Вас на масаж!!!
вул. Галицька, 145Б, та Надрічна, 223

В нашому клубі Вам запропонують лікувальні та оздоровчі масажі, а також підберуть індивідуальний фізіотерапевтичний комплекс процедур з метою корекції фігури, схуднення та лікування целюліту. Всі косметичні процедури відбуваються з використанням косметики HISTOMER. Продукція HISTOMER(Італія-Швейцарія) - результат багаторічної праці і досліджень в галузі клітинної біології, медицини та фармакології і може з гордістю бути віднесена до розряду косметичних препаратів нового покоління, що працюють на клітинному рівні. Одним з найбільш вагомих переваг косметики HISTOMER є революційне відкриття - ферментовані і відфільтровані особливим способом – ХІСТОМЕРНІ КЛІТИНИ рослин, які лежать в основі всіх препаратів HISTOMER. Хістомерні клітини покращують кровообіг, підсилюють лімфотік, зв’язують і виводять токсини, надають ліполітичний ефект, регулюють клітинне дихання, активізують синтез колагенових волокон, збільшують життєву силу тканин, їх здатність до регенерації, сприяють підвищенню тургору й еластичності шкіри. При цьому значно зростає і ефект від впливу супутніх інгредієнтів. Косметика "Histomer", створена для професіоналів, і має статус світового бренду, представленого в 30 країнах світу. Всі продукти пройшли дерматологічний контроль, а їх ефективність підтверджена міжнародними сертифікатами якості.

Один - два курси обгортання в рік попередять повторне утворення целюліту, збережуть пружність і гладкість шкіри на довгі роки!

На комплекс із 5 масажів - знижка 5%

На комплекс із 10  масажів - знижка 10%